Zdajesz prawo jazdy w Radomiu? A może interesują Cię jazdy doszkalające w Radomiu?                    Czy wiesz, że można za opłatą wynająć plac egzaminacyjny WORD Radom?

Tak! Płacisz 50zł i przez 30min cały plac egzaminacyjny radomskiego WORDu jest tylko dla Ciebie. Poznasz wszystkie stanowiska do wykonania zadania: Jazda pasem ruchu do przodu i do tyłu (łuk), oraz ruszania na wzniesieniu (górka). Wszystko realizujemy w trakcie naszych jazd. W naszym ośrodku każdy kursant, który odbywa kurs podstawowy ten dodatkowy bonus w postaci 30min na placu WORD Radom ma w cenie kursu.

Natomiast info dla pozostałych osób, które zgłaszają się do mnie na jazdy doszkalające – jak to się mówi… „jak biją to uciekajcie, a jak dają to bierzcie”… Tak więc trzeba z tego skorzystać, żeby potem nie mówić:

  • krzywy łuk
  • jakieś inne line
  • inna szerokość pasa ruchu (łuku)
  • u mnie na placu było inaczej

Nic z tych rzeczy, po prostu hasło „egzamin” powoduje Was taką reakcję.

Jazdy Doszkalające Radom Przemysław Pałosz

Jadąc ze mną na plac WORD-u Radom pokażę Ci gdzie zaczynasz egzamin, w którym miejscu egzaminator ustawia dla Ciebie samochód, oraz kolejność wykonywania kolejnych zadań na placu egzaminacyjnym, a także przećwiczymy jakże trudny wyjazd z bramy egzaminacyjnej od strony ul. Limanowskiego. A uwierzcie mi, że wyjazd nie należy do łatwych – nie dość, że jest małe wzniesienie, to jeszcze wyjeżdżając, mijając linię bramy na chodnik, mamy bardzo ograniczoną widoczność pod kątem pieszych, rowerzystów, wszelkiego rodzaju hulajnóg, czyli wszystkiego tego czego możemy się spodziewać na chodniku.

Więcej o tym w kursie video tutaj: TRASY EGZAMINACYNE RADOM 10H NAGRAŃ VIDEO

A jeśli nie chcesz kupować kota w worku to tutaj możesz obejrzeć darmową lekcję z mojego kursu video, gdzie właśnie tłumaczę wyjazd z WORDu oraz pierwsze skrzyżowanie z sygnalizacją już po wyjeździe z placu egzaminacyjnego i jakże trudny skręt w lewo na tym skrzyżowaniu. Wiele egzaminów kończy się właśnie w tym miejscu…

Darmowa lekcja, wystarczy się zarejestrować i oglądać: DARMOWA LEKCJA KURS VIDEO

Trasy Egzaminacyjne Radom Kurs Video Przemysław Pałosz

Jeśli Twoja Szkoła Jazdy nie ma tego w cenie kursu, zapytaj w biurze albo swojego instruktora, lub zgłoś się do mnie – pomogę i poprowadzę w tym temacie. Oczywiście opłata 50zł będzie po Twojej stronie, ale uwierz mi – warto! Natomiast pamiętaj, że jazdy doszkalające w Radomiu możesz realizować w dowolnej Szkole Jazdy i u dowolnego instruktora, dopiero po ukończeniu szkolenia podstawowego.

Jazdy Doszkalające Radom Przemysław Pałosz

Na koniec mały „pomidor”. Do niedawna można było wynająć plac WORD-u wraz z samochodem egzaminacyjnym, usługa oczywiście była droższa niż wynajęcie samego placu. Niestety przez kilku instruktorów „Januszy biznesu” Word zdjął z oferty jazdę po placu samochodem egzaminacyjnym. Dlaczego? Bo ów Janusze piłowali na placu WORD sprzęgła samochodów egzaminacyjnych przez 30 min robiąc z kursantami tylko i wyłącznie zadanie: ruszanie na wzniesieniu. Mogę tylko zakładać, że zapewne podczas szkolenia swoim autem nie uczyli tego zadania w ogóle, albo uczyli bardzo mało, żeby oszczędzić swoje sprzęgło.

Zajechać czyjś samochód – spoko! Swój? Ależ gdzieżby…

Dziękujemy Wam Janusze 😉

Chociaż w sumie wiele to nie zmieniło, bo przy założeniu, że Word ma 25 aut egzaminacyjnych, nie wiedzieliśmy jakie auto zostanie nam przydzielone przy wynajęciu placu, a potem również nie wiadomo, które auto przypadnie nam na egzaminie.

Tak czy siak, obecnie wjeżdżamy na WORD tylko samochodem szkoły jazdy/instruktora.

Usystematyzujmy, jeśli chcesz skorzystać z oferty i wynająć ze mną plac egzaminacyjny WORD Radom, kolejność wygląda następująco:

  • zgłaszasz się do mnie
  • umawiamy jazdy
  • u nas w biurze/lub przelewem wpłacasz za jazdy + opłata za wynajęcie placu WORD (te opłaty musisz zrobić na kilka dni wcześniej, gdyż ja muszę zrobić przelew w kwocie 50zł do WORD za ów plac
  • Ja zgłaszam mailowo Twoją/naszą obecność na placu WORD w Radomiu konkretnego dnia i o konkretnej godzinie, niestety plac jest dostępny tylko w godz 15.00 – 16.00, a więc tu musisz się dotosować – być może nawet zwolnić z pracy. Cóż, jak trzeba to trzeba…
  • jedziemy – działamy

Oczywiście, zanim zapiszesz się na egzamin, radzilbym aby przeczytać ten artykuł: Błędy na kursie prawa jazdy w Radomiu, znajdziesz tu wiele odpowiedzi na swoje niepowodzenia na egzaminie praktycznym państwowym.

 

Do zobaczenia na drodze!